Sport

Këto janë fjalët e Ardian Nuhiut, pasi Drita humbi ndeshjen e sotme

Tashmë ka përfunduar takimin ndërmjet Dritës dhe Trepçës’89, duel ky në kuadër të xhiros së 20’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Drita, humbi me rezultatin final në 1:2 në një ndeshje që ishte e vlefshme për tre pikë.

Pas ndeshjes foli edhe tekniku i Dritës, Adrian Nuhiu i cili tha se te klubi i tij nuk shkoi asgjë.

“Ne pjesën e parë kemi qenë shumë keq, asgjë nuk na ka shkuar, kundërshtari arriti të na ndëshkoj, ne pjesën e dytë ishim më të mirë, arritëm ta ngushtojmë rezultatin por nuk arritëm të shënonim më shumë”, tha Nuhiu pas ndeshjes.

Postime të ngjajshme
Sport

Dhjetë transferimet më të shtrenjta ta dala nga Shqipëria: Skënderbeu ‘mbret’, Tirana ka mbetur prapa

Sport

Dy ndeshje interesante në Superligë, vëmendja në Drenicë

Sport

Shpëtim Idrizi tregon si e mposhti Llapin

Sport

Batatina tregon si e humbën ndeshjen ndaj Trepçës ’89