Show Bizz

Këto janë disa foto nga dasma e Robertit me Norën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dasma e Nora Istrefit me Robert Berishën ishte njëra prej dasmave më të përfolura në Kosovë gjatë vitit 2014.

Sot u bë i ditur lajmi se Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi duke përfunduar disa vite martesë.

Roberti dhe Nora kanë pasur plot 13 vjet lidhje, ndërsa dasma e tyre ishte në vitin 2014.

Fryt i martesës së tyre është edhe vajza Renee. Më parë në një intervistë të vitit 2016, Nora Istrefi kishte thënë se dëshironte të kishte edhe një fëmijë me Robertin. Për herë të parë kur u raportua se martesa e tyre ishte në krizë ishte në vitin 2015.

Çifti vazhdimisht i kishte mohuar thashethemet se ata ishin në krizë dhe pritej të ndaheshin.

Këtu janë disa foto të asaj dasme shumë të përfolur atë kohë:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto