Show Bizz

Këto janë dhuratat që Kim i mori për ditëlindje

Ylli televiziv, Kim Kardashian para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 40-të.

Me këtë rast familja i kishte organizuar ndejë surprizë, të cilën e vazhdoi deri në orët e vona dhe një ndejë të dytë.

Pas kësaj, ajo vendosi që bashkë me më të dashurit e saj të udhëtojë për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim, për çka edhe u kritikua.

E më pas Kim ka vendosur që me ndjekësit ti ndajë disa nga dhuratat e shumta që ia kanë bërë me rastin e ditëlindjes së 40-të.

Duhet theksuar se ishte bashkëshorti i saj Kanye ai i cili befasoi të gjithë me fjalët që kishte zgjedhur për ta uruar.

Kjo për faktin se dyshja së fundmi i kishin prishur keq raportet, mirëpo tani si duket gjithçka është rregulluar.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua

Show Bizz

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Show Bizz

Kështu shkruan shqip “Çënari” i Almedës

Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi