Sport

Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen mes Prishtinës dhe Connas në “Fadil Vokrri”

KF Prishtina do të zhvillojë të martën ndeshjen e parë kundër skuadrës nga Uellsi Connas në kuadër të Ligës së Konferencave.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë me fillim nga ora 18:00 dhe do të luhet para tifozëve pasi që është lejuar rikthimi i tyre në 30% të kapacitetit të stadiumit.

Kampioni i Superligës së Kosovës tashmë ka publikuar edhe çmimet e biletave për të parë këtë ndeshje.

5 euro do të kushtoja bileta për në tribunën lindore, 3 ajo për tribunën jugore dhe atë veriore kurse 10 euro kushton bileta për ta parë ndeshjen nga tribuna perëndimore.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina