Lajme

Këto janë 10 ekipet favorite për të triumfuar në Ligën e Kampionëve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shumë klube elitare të Evropës u eliminuan në Ligën e Kampionëve 2018/19, në të cilën Liverpool përfundoi si kampion.

Por sezoni i ri ka ardhur dhe klubet me emra të mëdhenj janë rikthyer dhe janë gati të luftojnë për trofeun.

Me shortin i cili do të hidhet nesër, Marca ka publikuar artikullin me 10 favoritët për të triumfuar në këtë edicion të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë lista e 10 ekipeve favorite për t’u shpallur kampion i Evropës për sezonin e ri të LK:

– Real Madrid
– Barcelona
– Atletico Madrid
– Manchester City
– Liverpool
– Tottenham
– Juventus
– PSG
– Bayern Munich
– Borussia Dortmund.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat