Sport

Këtë fundjavë nis edicioni i ri në Ligën e Parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këtë fundjavë nis edhe edicioni i ri në Ligën e Parë, shkruan BlicMedia.

Ndeshja e parë e këtij edicioni luhet ditën e nesërme me përballjen ndërmjet Malishevës dhe KEK-ut.

Këto janë të gjitha çiftet e javës së parè.

Liga e Parë – java e 1-rë
E premte, 23.09 – 17:00
Malisheva – KEK-u

E shtunë, 24.08 – 17:00
Ramiz Sadiku – Dardana

E diel, 25.08 – 17:00
2 Korriku – Vitia
Istog: Onix – Vëllaznimi
Drenasi – Arbëria
Ulpiana – Istogu
Besa – Vllaznia
Trepça – Liria (zhvillohet në “Riza Lushta”

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv