Sport

Këta tre lojtarë të Barcelonës mund të shiten këtë muaj

Barcelonës i është dhënë një goditje e madhe financiare pas shpërthimit të COVID-19 dhe aktualisht kanë nevojë që të mbledhin të holla, ku pritet të vijnë nga shitja e disa të rinjve.Kryesia e klubit që është aktualisht në krye deri në zgjedhje, nuk mund të nënshkruajë ose shes ndonjë lojtar pa lejen e bordit të ri.

Sidoqoftë, ajo që drejtorët aktualë mund të bënin do të ishte të negocionin largimet e disa lojtarëve dhe t’i japin bordit të ri mundësinë që të nënshkruajnë pastaj disa marrëveshje që do t’i jepnin klubit një injeksion financiar.Këta janë pesë lojtarët që Barcelona mund të shesë në janar për të mbledhur para.

Postime të ngjajshme
Sport

Premierliga me lider të ri, Man City po shijon formën e jetës

Sport

Arsenali vazhdon me formën e mirë

Sport

Dramë e vertëtë, përfundon derbi mes Interit dhe Milanit ky është rezultati

Sport

Çfarë ndodhi në kacafytjen mes Lukakut dhe Ibrahimovic?