Lajme

Këta janë tre të plagosurit në Prishtinë, babai me dy djemtë!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një krim i rëndë ka tronditur Prishtinës pasditen e sotme.

Në Lagjen e Spitalit si pasojë e të shtënave me armë zjarri kanë mbetur të plagosur tre persona dhe një i vrarë.

Në këtë ngjarje kanë mbetur të plagosur babai me dy djemtë.

Bëhet fjalë për 76-vjeçarin me inicialet G.Rafuna, 47-vjeçarin M.Rafuna, si dhe 51-vjeçarin F.Rafuna.

Indeksonline raportoi se i vrari në këtë krim mbeti B.Mehmeti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat