Sport

Këta janë të ftuarit e Gentijan Mezanit për përballjen ndaj Drenicës

Gjilani udhëton sot në Skenderaj për t’u përballur me skuadrën e Drenicës.

Tashmë është publikuar edhe lista zyrtare e futbollistëve të cilët janë të ftuar nga kryetrajneri, Gentjan Mezani, shkruan Gazetasheshi.com

Në listë figuron edhe sulmuesin anësor, Gerhard Progni, i cili ka qenë në dyshim pasi që në ndeshjen e fundit ndaj Ballkanit kishte pësuar lëndim me ç’rast u deshtë ta lëshonte fushën e gjelbër.

‘Bilbili’ kryesor në këtë sfidë i është besuar gjyqtarit vushtrrias, Dardan Caka me asistentët Fatmir Abrashi, Arton Latifi dhe gjyqtar i katërt Alban Shala.

Ndeshja do të luhet në ora 15:00 dhe do të transmetohet direkt në ‘Art Sport’.

Më poshtë e keni listën e plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Djali i Kujtim Shalës vazhdon me formën e mirë, shënon në Gjermani

Sport

Ballkani nuk di për humbje në Suharekë që 550 ditë, ja cila skuadër e mposhti e fundit

Sport

Juventus – Barcelona: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes më të zjarrtë të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

Sport

Brugge - Lazio: Publikohen formacionet zyrtare, ky është vendimi për Vedat Muriqin