Sport

Këta janë gjyqtarët për takimin Gjilani-Drita

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Besfort Kasumi është caktuar gjyqtar kryesor për takimin e pasditës së diele ndërmjet Gjilanit dhe Dritës.

Ndihmësit e Kasumit në ballafaqimin e javës së 7-të kampionale, do të jenë Edmond Zeqiri,Fatmir Sekiraqa dhe Alban Shala.

Ndeshja derbi e xhiros së 7-të mes Gjilanit dhe Dritës, zhvillohet ditën e diele me fillim në ora 15:00 në Gjilan.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv