Sport

Këta janë dy super golat që Mark Milicaj ia shënoi ekipit rus

Dukagjini ka humbur në duelin e parë miqësor në Antalia nga ekipi rus Fakel V me rezultat 4-2.

Klinasit ishin shumë mirë gjatë pjesës së parë, por në momentin që filluan zëvendësimet gjithçka mbaroi, raporton Gazeta Olle.

Skuadra e Armend Dallkut ishte duke fituar 2-1 gjatë pjesës së parë, teksa në të dytën pranoi tre gola dhe u mposhtë me rezultat përfundimtar 4-2.

Të dy golat për skuadrën nga Klina i realizoi Mark Milicaj.

Sulmuesi me përvojë të madhe në futbollin kosovar realizoi dy super gola në këtë sfidë duke marrë duartrokitjet e të gjithë të pranishmëve në ndeshje.

Postime të ngjajshme
Sport

Krasniqi flet për golat e tij me Prishtinën: Shpresoj të vazhdojë në këtë mënyrë

Sport

Barcelona vazhdon shkëlqimin, fitore komode në udhëtim te Osasuna

Sport

Juventusi fiton ndaj Lazios

Sport

Selmani reagon pas rastit të dyshimtë në ndeshje ndaj Prishtinës