Lajme

Këta janë babë e bir që brenda ditësh vdiqën nga koronavirusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Rrahimi, nga Podujeva.Brenda dy ditës, babai dhe djali, kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, shkruan Gazeta Blic.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Isuf dhe Valon Rrahimit.

Ngushëllime familjarëve u ka shprehur edhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Visar Hoti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nisma Socialdemokrate bëhet me katër deputetë të rinj, këta janë emrat

Lajme

Rrëfehet piloti amerikan: Si na suImuan serbët me raketa në Beograd gjatë bombardimeve më 1999

Lajme

Kalon projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike me kushtet e PDK’së

Lajme

Vjosa Osmani nuk ka të drejt të formojë parti politike, e ka vetëm një opsion