Sport

Këta do jenë gjyqtarët për takimet e mesjavës në Superligë

Nesër rikthehet futbolli vendor me ndeshjet e shtyra të cilat në një situatë normale do të duhej të luheshin në vikend, raporton Gazeta Olle.

Derbi i kësaj xhiro-je do të jetë Drita – Prishtina, kjo edhe përshkak se ndeshja tjetër e rëndësishme mes Ballkanit dhe Gjilanit është shtyrë për një datë të pacaktuar.

Derbi do të gjykohet nga Selim Isufi, i cili do të asistohet edhe nga Fatlum Berisha, Besnik Morina dhe Isak Ceroviku.

Delegimet e plota për ndeshjet e kësaj jave:

Postime të ngjajshme
Sport

Po bënë historinë me Ballkanin, Mirlind Daku tregon çelësin e suksesit

Sport

Zyrtare: Finalja e kompeticionit të madh evropian do të zhvillohet në 'Air Albania'

Sport

Pele shkruan postim zemërthyes një javë pas vdekjes së Maradonës

Sport

Kundërshtarët jo se jo, por as në stërvitje nuk po mundin ta ndalin Almir Kryeziun