Lajme

Kështu pritet të mbretërojë moti të martën dhe të mërkurën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në ditët e ardhshme mbi vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Kështu bën të ditur “Prishtina Weather”, që njofton se ditën e martë vende-vende ka mundësi për riga lokale shiu.

Parashikimi për datat 10-11 shtator:

10.09.2019 – Pjesërisht vranët. Pasdite vende-vende mundësi për riga lokale shiu. Erë mesatare nga verilindja 4-9m/s. Indeksi UV: 6.

11.07.2019 – Më ngrohtë, vransira dhe intervale me diell. Pasdite rreth viseve malore mundësi për reshje lokale shiu me bubullimë. Erë e lehtë mesatare nga verilindja 3-7m/s. Indeksi UV: 6.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat