Lajme

Kështu po e ndiqte babai i Thaçit seancën kundër të birit në Speciale

Babai i ish-presidentit Hashim Thaçi e ka përcjellur djalin e tij në paraqitjen live nga Haga.

Në fotografi shihet babai i Hashim Thaçit teksa është i ulur para televizorit dhe përcjellë seancën e parë ndaj të birit.

Hashim Thaçi akuzohet nga Dhomat e Specializuara për krime ndaj njerëzimit dhe krime lufte.

Krime për të cilat ai u deklarua i pafajshëm.

Postime të ngjajshme
Lajme

Syla: Çika e Gani Gecit, babai i së cilës i ka dy vrasje të konfirmuara flet në Parlament për vrasje

Lajme

E zbulojnë shkencëtarët: Ky është ilaçi që parandalon përhapjen e COVID-19 për 24 orë

Lajme

Ia kritikoi vajzën, Gani Geci i reagon Kryeziut: Me ty merrëm unë

Lajme

Lajm i mirë për 7 komunat e Kosovës, futen në zonën e gjelbër!