Show Bizz

Kështu nis ditën Egzona në këtë të ftohtë dimri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edhe Egzona si të gjitha rejat tjera të artistëve tanë është mjaft e njohur.

Ajo është nusja e familjes së madhe të famshme Muçiqi, mbiemri i të cilëve e ka afirmuar shumë edhe Egzonën, shkruan “Kosovarja”.

E meqë është bashkëshortja e Albatritit, nuk ka se si të mos marrë vëmendje e të mos pëlqehet nga masa.

Ajo po ashtu është edhe një femër e suksesshme në dy bizneset e saja.

Se sa është e përkushtuar për punën e dëshmon edhe ky imazh se si fillon ditën e bukura Egzonë./Kosovarja/.

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto