Sport

Kështu mund të duket formacioni i PSG’së me Messin

Pas ardhjes së Lionel Messit, në Paris Saint-Germain (PSG), formacioni bazë i francezeve duket i frikshëm duke parë kështu sulmin, mesfushën dhe mbrojtjen.

Messi sot ka zbarkuar në Paris dhe nesër pritet zyrtarizimi i tij në PSG.

Ylli argjentinas prite të luajë për PSG’në dy sezonet e ardhshme, pra me kontratë dy vjeçare.

Me ardhjen e ‘Pleshtit’ në ekip, klubi francez do të ketë një sulm ‘vrastar’.

ESPN ka publikuar një formacion të mundshëm të PSG’së, me Messin në të.

Më poshtë keni këtë formacion, që me të vërtetë duket i frikshëm.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar