Show Bizz

Kështu kujdeset për linjat trupore Kinsey Wolanski

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kinsey Wolanski ka treguar se si kujdeset që linjat trupore t’i ketë sa më perfekte.

Modelja e njohur armerikane, Kinsey Wolanski, tashmë është kthyer si një ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Që kur doli në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool në finalen e Ligës së Kampionëve, ajo u bë një ndër emrat më të njohur.

Në fokus të veçantë është trupi i saj për të cilin ka treguar nëpërmjet postimeve se kujdeset mjaft shumë.

Kinsey së fundmi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga palestra, kështu duke e dëshmuar se ky është një prej vendeve ku ajo i përkushtohet andaj ka linja perfekte trupore.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto