Lajme

Kështu ia vendosi emrin vajzës ministrja Albulena Haxhiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është bërë sot me vajzë.

Ajo ka lindur sot në Klinikën Gjinekologjike në QKUK, bashkëshorti i saj Alban Krasniqi, ka publikuar një fotografi të vajzës e po ashtu ka treguar edhe emrin e saj.

“Të gëzuar dhe mëse të lumtur, Andrra erdhi në jetë!”, ka shkruar ai.

Drejtori i kësaj klinike, Jakup Ismajli e ka konfirmuar, ai ka treguar se Haxhiu ka lindur sot në orën 03:30 dhe gjendja e saj dhe e foshnjës është shumë e mirë.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet