LajmeShow Bizz

Kështu i vallëzon Adriana Matoshi të dashurit të saj

Mbajtja e lidhjes në distancë mund të jetë e vështirë, por jo e pamundur dhe këtë po e dëshmon edhe çifti Adriana Matoshi dhe Keith.

Dyshja që u bënë shumë të përfolur, vazhdojnë të jenë bashkë, ama ta jetojnë lidhjen në distancë, shkruan “Kosovarja”.

Teksa aktorja dhe deputetja është në Kosovë, futbollisti është kthyer në vendlindjen e tij, në Afrikë.

Teksa janë larg njëri-tjetrit, ata e mbajnë gjallë lidhjen duke u parë në kamerë, ku edhe bëjnë lojëra të ndryshme, madje edhe vallëzojnë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin