Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Aeroplani me ekipin olimpik të xhudos së Kosovës që ka pasur destinacion Prishtinën nga Stambolli në orën 19:50 do të ketë një vonesë prej 35 minuta.

Porr, ajo se çka bie në sy është pritja që tifogrupi “Dardanët” e kanë organizuar për ekipin olimpik të xhudos.

Një anëtar i këtij tifogrupi thotë se kjo është më e pakta se çka mund të bëhet për vashat që ia kanë ndritur fytyrën kombit shqiptar.

“Kjo është më e pakta se cka mund të bëjmë për vashat tona që ia kanë ndritur fytyrën kombit tonë shqiptar. Momenti i fitores ka qenë një festë spektakolare”,

Postime të ngjajshme
Sport

Ahmeti tregon kur do të hapet stadiumi i ri në Lipjan, Rizani e kundërshton atë fuqishëm

Sport

Ndodh edhe kjo: Është 60 vjeç, zëvendëspresident, i kërkuar nga Interpoli dhe debuton në futbollin profesionist

Sport

Plotë ndryshime, ky pritet të jetë formacioni i Realit ndaj Mallorcas

LajmeSport

Ideja interesante e Përparim Ramës për stadiumin “Fadil Vokrri”