Sport

Kështu festuan futbollistët e Fc Sheriff pasi e turpëruan Real Madridin

Fc Sheriff e ka tronditur Real Madridin duke e mposhtur Real Madridin me rezultat 1:2 midis stadiumit të tyre në “Santiago Bernabeu” në xhiron e dytë të fazës grupore të Champions League.

Pas kësaj fitore të mysafirëve gëzimi ka qenë i madh tek ata.

Futbollsitët e FC Sheriff s’mund ta besonin se çfarë kishin arritur, derisa festa vazhdoi edhe në dhomat e zhveshjes.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës