Show Bizz

Kështu e “përqesh” kunata Lola Haradinaj

Raporti në mes kunatave nganjëherë dinë të jetë jo aq i mirë dhe shpesh herë kemi dëgjuar se mund të eskaloj edhe në konflikte fizike.

Por kjo nuk vlen për bashkëshorten e Daut Haradinaj, Lolën dhe bashkëshorten Frashër Haradinaj, Vesën.

Që të dyja njihen se gëzojnë një raport të shëndoshë dhe për të pasur lakminë.

Së fundi ka publikuar Vesa një video teksa shihet në veturë së bashku me Lolën.

Në rreshtat e këngës së Dhurata Dorës “…si un ske pa, jo si un ti kurr ske pa…”, Vesa la një mbishkrim interesant.

“Gjithmonë kështu mendon”, ka shkruar Vesa mbi videon të cilën e ka shpërndarë edhe Lola./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës