Show Bizz

Kështu dukej Nora para se të bëhej e famshme

Nora Istrefi është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Këngëtarja ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe numëron një sërë hitesh në repertorin e saj.

 

Përpos kësaj, Nora ka rënë gjithmonë në sy për linjat e saj seksi dhe shquhet për stilin e veçantë në modë.

Nora Istrefi është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Këngëtarja ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe numëron një sërë hitesh në repertorin e saj. Përpos kësaj, Nora ka rënë gjithmonë në sy për linjat e saj seksi dhe shquhet për stilin e veçantë në modë.

Ndërkohë, kujtojmë që Nora tashmë i është futur dhe botës së biznesit. Ajo ka hapur një studio fotografike që mban emrin “Serene Photography Studio”.“Duke marrë për bazë që kam përfunduar fakultetin e dizajnit të modës, gjithmonë me mu ka flejt dëshira për të bërë edhe diçka më shumë se muzika!”, tha Nora.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit