Show Bizz

Kështu dukej Melinda, para se të bëhej e famshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja Melinda Ademi njihet për këngët e saj, të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos vëmendjes që ka marrë me muzikën që e bën, përflitet edhe për pamjen e saj si edhe format fizike.

E së fundmi po qarkullojnë disa fotografi të Melindës para se ajo të bëhej e njohur për publikun si repere.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto