Show Bizz

Kështu dukej Era para se të bëhej e famshme

Era Istrefi është një këngëtare tejet e njohur, duke korrur suksese të njëpasnjëshme.

 

Me përkushtimin në karrierë, ajo gjithmonë qëndron aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që njihet për stilin e saj, ajo shihet që ka qenë krejt ndryshe kur ishte më e re.

Në imazhin e fundit shihet Era Istrefi vite më parë dhe si duket sot, sipas fotos përveç ndërhyrjeve të saj në fytyrë ajo ka të bërë edhe gjoksin.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Meriton Mjekiqi, gjuajti me armë në Prishtinë

Show Bizz

Gruaja e Daut Haradinaj merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit

Show Bizz

Blerim Destanin i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Show Bizz

Zbulohet skema: Ja si po fitojnë mijëra euro konkurrentët e Përputhen