Lajme

Kështu dukej Albulena Haxhiu para disa vitesh

Ka disa vite që është në politike, si pjesë e subjektit Lëvizja Vetëvendosje.

Albulena Haxhiu, që deri pak muaj më parë kishte qenë Ministre e Drejtësisë së fundmi ka rënë në sy për shkak të ndryshimit të look’ut.https://central-beta.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Disa fotografi nga fillimi i karrierës të Haxhiut dhe tash, për të parë se sa ka ndryshuar ndër vite e njëjta.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Lajme

Zgjedhjet për kryetar komune në Podujevë: Si pritet të votojnë të prekurit nga Covid-19

Lajme

Ministria e Financave porosit dron 18 mijë euro, tregon se çka i duhet

Lajme

Anita bëhet romantike, publikon foto duke u puthur me Ramushin