Show Bizz

Kështu argëtohet Dua Lipa me të dashurin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, është duke punuar për albumin e saj të dytë, që do të dalë në treg së shpejti.

Krahas angazhimeve të shumta në karrierë, ajo po ndjehet mjaft e plotësuar edhe në jetën private.

Lidhja e saj me Anwar Hadid tashmë është e njohur për të gjithë, dhe dyshja dalin bashkë tashmë në çdo paraqitje publike të Duas.

Duke qenë mjaft të ndjekur në rrjetet sociale, Lipa dhe i dashuri i saj shpesh ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ka qenë Dua ajo e cila ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet në veturë teksa shëtitet me të dashurin e saj.

Ndërsa e shoqëron videon me disa emoji zemre, artistja shqiptare tregon edhe më tepër dashurinë që ka ndaj Anwar, me të cilin është tash e sa muaj bashkë. /Telegrafi/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto