Sport

Këshilla e një legjende: United duhet të blejë këta dy lojtarë

Manchester United arriti të kualifikohej në Champions League vetëm në javën e fundit të kampionatit, duke mposhtur 2-0 Leicester dhe duke marrë vendin e tretë.“Djajtë e Kuq” pritet të përforcohen shumë në merkato dhe sipas legjendës Ryan Giggs, momentalisht trajner i kombëtares së Uellsit, duhet të firmosin me dy futbollistë.

I pari, dihet. Jadon Sancho është një emër që po përflitet shumë për tu transferuar tek United, ndërsa emri i dytë, është kapiteni i Aston Villa, Jack Grealish. Sipas Giggs, United nuk duhet të kursehet për këto dy futbollistë.

Postime të ngjajshme
Sport

Lamtumira e Iker Casillasit, Buffon mesazh prekës

Sport

Korab Hasani vazhdon edhe për një vit me Arbërinë

Sport

Ekskluzive: Baftiu ka arritur marrëveshje me klubin evropian

Sport

Feronikeli nuk ndalet, prezanton Ilir Avdylin