Sport

Kërkohet nga Gjilani e Ballkani, Musta në takim me drejtorin e klubit shqiptar

Emiljano Musta është larguar nga Laçi dhe është në kërkim të një skuadre të re.

Mbrojtësi i majtë është në kërkim nga dy skuadrat e elitës së futbollit kosovar, Gjilani dhe Ballkani.

Por, duket se Musta është afër kalimit te Partizani i Tiranës.

“Panorama” ka siguruar një foto ku mbrojtësi i majtë shihet duke biseduar me drejtorin e Partizanit, Olsi Rama, sot në një nga lokalet e kryeqytetit.

Kujtojmë që elbasanasi ka qenë pjesë e Partizanit në sezonin 2013-2014.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina testohet për COVID-19, e merr një lajm të mirë para finales së nesërme

Sport

Momenti kur bashkëlojtarët ia prishin gjumin Messit për ta uruar për ditëlindje

Sport

Ndryshohet orari i ndeshjes së Dritës, ja kur luan me Deçiqin

Sport

Kodraliu largohet nga KEK-u