Lajme

Kërkohet ndihmë për gjetjen e këtij personi në Prishtinë, vuan nga skleroza

Ish-luftëtari i UÇK’së, Ridvan Tahiri, ka njoftuar për një person të zhdukur në moshën 81-vjeçare, i cili po kërkohet në Prishtinë.

Nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’, ai ka njoftuar se Fevzi Sejdiu, 81-vjeçar, i cili vuan nga skleroza, është zhdukur, teksa ka shpërndarë fotografi dhe ka përshkruar veshjen e të zhdukurit, shkruan Gazeta Express.

“Grupi i kerkim-shpetim ka marr autorizim nga familjaret per kerkim. Presim autorizimin nga organet kopetence dhe do vazhdojm kerkimin per pak minuta ne regjion te Prishtines”, ka shkruar ai në ‘Facebook’.

Tahiri ka kërkuar nga të tjerët që ata të cilët e shohin këtë person, fotografinë e të cilit mund ta gjeni më poshtë, të kontaktojnë me koordinatorin Beslind Pajaziti në numrin: 049104103.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar