Lajme

Kërkesat e fundit të Cimës para se të vdiste

Fëmijët e humoristit të mirënjohur Rasim Thaçi-Cima kanë ndarë momente nga ditët e fundit të tij.

Nd’rrimi i Natës në Klan, solli një rrëfim të tre fëmijëve të aktorit të madh shqiptar, Rasim Thaçi – Cima, i cili ndërroi jetë sot një muaj.

Adelina, Burimi dhe Artani treguan shumëçka për babanë e tyre të ndjerë, nga kujtimet që kishin bashkë e deri tek kërkesat e fundit që humoristi i kishte para se të vdiste.

Në videon më poshtë do të kuptoni shumëçka nga jeta e tij si burrë dhe baba i tre fëmijëve të cilët e kujtuan me lot në sy.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Mos ma shtyj babën,”: Përplasje verbale mes policëve dhe familjarëve të të moshuarve tek “1 tetori”

Lajme

Pamje skandaloze: Kështu “zvarriten” të moshuarit për të arritur tek vaksinat në sallën “1 Tetori”

Lajme

Ja deri kur do të zgjasë moti me shi

Lajme

Çfarë ju ndodh nëse merrni dy vaksina të ndryshme anti-COVID?