Lajme

Kërcet dajaku mes taksistëve, grushte e shkelma në Prishtinë

Një përplasje verbale e filluar midis dy personave, ka përfunduar me grushte në “Kodër të Trimave”. Indeksonline ka siguruar momentin kur fillon rrahja midis dy personave që thuhet se janë taksistë.

Një person tenton të futet në mes, por që situata i del prej kontrolli dhe më pas ai luan vetëm rolin e spektatorit.

Nuk dihet ende se cila është arsyeja që ka çuar te rrahja dhe me çfarë bilanci ka përfunduar kjo përleshje fizike.

 

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=424323212114915

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes

Lajme

Ndërron jetë gruaja e veprimtarit Adem Demaçi

Lajme

Serbisë i pengon ngritja e flamurit kombëtar të shqiptarëve në Preshevë, ngrit padi ndaj Mustafës

Lajme

Ku dështoi Kosova në sigurimin e vaksinës?