Lajme

Kërcënon prindin duke i kërkuar para, arrestohet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se një person ditën e djeshme në kryeqytet ka kanosur prindin e tij mashkull K/Shqiptar duke i kërkuar të holla.

I dyshuari ia ka marrë çelësat e veturës së prindit. Ai është ndaluar dhe është arrestuar gjatë drejtimit të veturës dhe në veturë i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e dyshuar për marihuanë.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /GazetaExpress/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat