Lajme

Kërcënohet zv/ministri Zafir Berisha

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Zafir Berisha dje është kërcënuar nga një person i përmes rrjeteve sociale.

Rasti është paraqitur menjëherë në Policinë e Kosovës në Prizren dhe i njëjti është duke u hetuar.

Kërcënimin e ka konfirmuar për IndeksOnline vet Berisha duke thënë se ishte një fyerje në formë kërcënimi në adresë të familjes sime.

“Nivel shumë i ulët i racës që ju është bërë “lavazh i trurit” nga sekti politik. Për mos me u marrë privatisht edhe pse nuk e njoh, e njoftova policinë”, ka deklaruar Berisha për IndeksOnline.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ekskluzive: Këta janë 47 personat që nuk mund të kandidojnë për deputetë

Lajme

A iu bë e padrejtë Albin Kurtit? Enver Hasani flet në Pressing

Lajme

Baton Haxhiu: Vetëvendosje arriti qëllimin në Kosovë

Lajme

Rusia reagon në deklaratën e Ramush Haradinajt