Show Bizz

Këngëtarja shqiptare si asnjëherë më parë provokon ‘rëndë’ nga dhoma e gjumit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Si rrallë herë, këngëtarja shqiptare është shfaqur e ‘zjarrtë’ nga dhoma e gjumit.

Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi, ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nga dhoma e gjumit, ajo e ka publikuar një foto në të cilën në fokus të parë e ka vënë gjoksin bombastik.

Fotot e tilla, Rozi i ka shpeshtuar së fundmi, e ky fakt po u pëlqen fansave të saj pasi ajo ka filluar të bëhet aktive.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk ka paralajmëruar diçka të re dhe është fokusuar në biznesin e saj privat.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto