Show Bizz

Këngëtarja shqiptare në rrezik, vetëtima ja godet shtëpinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbrëmë ka pasur reshje të mëdha të shiut në Shqipëri, poashtu ka pasur edhe vetëtima të vazhdueshme, çka ka shkaktuar ankth tek qytetarët, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta mbrëmë nuk ka pasur fatin e mirë, pasiqë rrufeja e ka goditur shtëpinë e saj duke shkaktuar edhe dëme materiale.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një InstaStory, duke shkruar : “Nata e mbrëmshme për ne u mbyll kështu! Dua të falenderoj nga zemra policinë e Shtetit dhe Zjarrfikësit që në kohë rekord erdhën e vepruan, duke na shpëtuar nga kjo situate me dëme të pa konsiderueshme”

Por ajo që është më e rëndësishme është se ajo, e as familjarët e saj nuk janë lënduar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto