Show Bizz

Këngëtarja shqiptare i la nën ‘hije’ të gjitha, shikojeni sa seksi duket

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur i ka provokuar ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, po e shijon shtatorin në Turqi, shkruan lajmi.net.

Ajo është duke u argëtuar në det dhe pozat në bikini nuk po mungojnë. Së fundmi i ka ndarë dy prej tyre në Instagram dhe duket tejet seksi.

Morena në një prej postimeve i ka vënë në fokus të pasmet e formësuara.

wdwedw

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto