Lajme

Këngëtarja e parë shqiptare që merr vaksinën për Covid-19

Bleona Qerreti vazhdon të pjesë e mediave rozë.Kësaj here ajo vjen më ndryshe, në fotografit e fundit të ndara me ndjeksit e saj ajo ka bërë të ditur se është vaksinuar për Covit-19, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjithashtu ju rekomandon edhe të tjerëve që ta bëjnë vaksionimin sa më shpejt.

Në postimi e saj ajo ka shënuar:“Sapo jam vaksionuar dhe ua rekomandojë të gjithëve që sa më shpejtë ta marrin vaksinën e Covids-19. Është koha që ta mposhtim virusin njëherë e mirë”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Joe Biden ia lë vendimin Senatit që të vazhdojë gjyqin kundër ish-presidentit

Lajme

Selmanaj: Kurti na prishi edhe me Shqipërinë, mos të flas më shumë

Lajme

KEDS njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në këto vende

Lajme

58 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës