LajmeShow Bizz

Këngëtarja e njohur shqiptare përjeton “tmerrin”, vetëtima ia godet shtëpinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reshjet e shiut dhe vetëtimat e pandalshme në Shqipëri që nga dje, kanë bërë që pothuajse i gjithë vendi të përjetojë ankth.

Nata e mbrëmshme për këngëtaren e njohur shqiptare ka qenë e tmerrshme.

Bëhet fjalë për Rezarta Shkurtën.

Ajo njoftoi përmes Instagramit se shtëpia e saj ishte goditur nga rrufetë madje edhe u dogj një pjesë.

Por, e kontaktuar nga PRIVE.AL, Rezarta tha se për fat të mirë kanë shpëtuar dhe se janë mirë.

Më poshtë mund të shihni postimin e bërë nga artistja në instastory.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat