Sport

Këngëtari kosovar e krahason Edon Zhegrovën me Messin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Zhegrova ka postuar në Instagram golin që shënoi mbrëmë me Baselin, të parin me klubin zviceran.

Talenti i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, shënoi në fitoren 4-0 të Baselit kundër FC Zurich, goli i parë me fanellën e klubit zviceran.

I lumtur për këtë gol dhe mënyrën se si e shënoi, ai ka publikuar golin në Instagram ku për pak minuta ka marrë mijëra like e komente.

Një ndër më të veçantit ishte ai i këngëtarit, Butrint Imeri, i cili ka komentuar: “Messi”.

View this post on Instagram

🙏⚽️🐅

A post shared by Edon Zhegrova (@edonzhegrova10) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv