LajmeShow Bizz

Këngëtari i njohur del pozitiv me koronavirus

Trey Songz ka njoftuar se ai ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ai ka një mesazh për fansat.

Këngëtari 35-vjeçar postoi ​​një video në llogarinë e tij në Instagram të hënën (5 tetor), si një mesazh për adhuruesit.

“Këtu me një mesazh shumë të rëndësishëm për t’ju informuar se jam testuar pozitivisht për COVID-19”, tha ai. “Unë kam bërë shumë teste pasi kam protestuar, natyrisht që kam një djalë shumë të vogël në shtëpi, kështu që testohem periodikisht dhe kësaj here për fat të keq dola pozitivi”.

“Do ta marr këtë seriozisht,” vazhdoi Trey . “Unë do të vet-karantinohem, do të jem në shtëpinë time derisa të shoh një shenjë negative.”

Trey gjithashtu përmendin diagnozën e Presidentit Trump me COVID-19.

“Nëse jeni në kontakt me Covid, ju lutem tregoni”, tha ai. “Ju lutem thoni atë. Mos u bëj si presidenti”, tha artisti në fund.

Postime të ngjajshme
Lajme

Një aeroplan special nga Holanda ka aterruar në Prishtinë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme

Lajme

Dorëzohet Serbia, dialogu në Bruksel rinis të enjten dhe s’flitet për Asociacionin

Lajme

BBC: Nisin pasojat për Turqinë pas përplasjeve me SHBA-në e Francën: Lira bie në nivel rekord