Show Bizz

Kendall shfaq format perfekte në të brendshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kendall Jenner ka treguar linjat trupore në videon e fundit.

Kendall Jenner ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën filmoi trupin nga afër, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte veshur një palë të brendshme ngjyrë leopardi, në të cilat në plan të parë kishte linjat perfekte.

Për ndryshe, Kendall njihet si një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modës, e cila njëherësh është edhe imazh i brendeve të ndryshme. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto