Show Bizz

Kejvinës i bëjnë dhuratë romantike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kejvina Kthella ka pranuar një dhuratë të bukur.

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e rrethuar nga lulet, të cilat ia kishin bërë dhuratë.

Ajo kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë të bardhë, nën të cilën nuk mbante fare reçipeta.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto