Show Bizz

Kejvina publikon foto vetëm në robdishan

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kejvina Kthella është emër mjaft i njohur për publikun shqiptar.

Kejvina Kthella është nga emrat më të lakuar në mediat rozë kjo për shkak se modelja është mjaft aktive në rrjete sociale me postimet provokuese, shkruan lajmi.net.

Ish-velina tek emisioni ‘Xing’ sot ka zgjedhur të relaksohet, ajo ka publikuar një imazh vetëm në robdishan ku këmbët seksi i ka vërë në plan të parë.

Ndryshe, sa i përket botës së modelizmit Kejvina ka shënuar një sukses duke pozuar për markën e njohur të veshjeve ‘Guess’.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto