Lajme

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Pejë

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në vendin e quajtur “Shpella e Bobit”, në rrugën Pejë – Rozhajë.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ka njoftuar policia e Pejës.

Dy nga të lënduarit pas trajtimit janë liruar, ndërkaq dy të tjerë janë ndaluar akoma për t’u trajtuar.

Asnjëri nga ata nuk është në rrezik për jetë.

Ky është aksidenti i tretë vetëm gjatë ditës së sotme.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore