Sport

Katër gola në ndeshjen e fundit të javës së katërt në Ligën e Dytë!

Është mbyllur edhe java e katërt e Ligës së Dytë me ndeshjen e ditës së sotme, shkruan Sheshi.info

Klubi futbollistik Gjakova ka qenë nikoqir i Lepencit, ndeshje kjo që është zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjakovë.

Ky takim është mbyllur me rezultat të barabartë prej 2:2. Gjakova me këtë barazim tani gjendet në pozitën e 12-të me katër pikë aq sa ka edhe Lepenci në vendin e 11-të por me golaverzh me të mirë se kuqezinjët.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit