Show Bizz

Kate Middleton ka DY arsye të forta për të shtyrë pushimet vetëm që mos t’i kalojë me Harryn dhe Meghan

-ADVERTISEMENT-
Meghan Markle vs Kate Middleton
-Advertisement-

Edhe në mos bëfshin gjë, sërish do të ketë thashetheme dhe teori konspirative për familjen mbretërore! Duket sikur të gjithë duan që dy vëllezërit mos të shkojnë mirë me njëri-tjetrin, tani që të dy kanë familjen e tyre. Ndonëse ka jo pak ‘prova’ që dhe Meghan shkon mirë me Kate Middleton, sipas një eksperti veteran të familjes mbretërore, Robert Jobson, kjo e fundit po shtyn pushimet familjare vetëm që mos t’i kalojë ato me Princ Harryn dhe Meghan.

Duket se Princ William ka shtyrë vizitën për në Skoci për të vizituar Mbretëreshën dhe Princin Philip vetëm për të mos qenë në të njëjtat ditë që do të jetë dhe vëllai më i vogël.

Meghan

Sipas Jobson është e kuptueshme pas deklaratave të Princ Harryt për të patur vetëm dy fëmijë arsyen e çudtishme e lexoni këtu, kur vëllai i tij sapo është bërë baba i një fëmije të tretë. Mos vallë Princ Louis nuk duhet të ekzistonte sipas tyre?

Gjithashtu mohimi kategorik që i bëri Meghan kopertinës së Vogue sepse kjo ishte shumë për të (dhe e quan veten mburracake) mund të ketë prekur Kate që para disa vitesh ka qenë në kopertinë./living.al

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto