Sport

Kastriot Rexha: Vetëm fitore kundër Ballkanit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e javës së dytë për edicionin 2019/20, të IPKO Superligës së Kosovës

Kampioni i Kosovës, Feronikeli do të udhëtojë në Therandë për tu përballur me Ballkanin.

Para kësaj sfide tejet të rëndësishme në një prononcim për BlicMedia, ka folur bomberi i Feronikelit Kastriot Rexha.

Rexha ka thënë se synimi i vetëm në këtë përballje është fitorja.

“Jemi duke u pērgaditur për ndeshjen me Ballkanin. Inperativ i vetëm është fitorja dhe shpresojmë në paraqitje tè mirë të skuadrës”, ka deklaruar sulmuesi Kastriot Rexha.

Ballkani – Feronikeli luhet ditën e shtunë me fillim nga ora 17:00. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv