Sport

Kastriot Rexha: Do të japim maksimumin ndaj Ferizajit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kampioni në fuqi, Feronikeli e pret nesër në Drenas skuadrën e Ferizajit në kuadër të javës së shtatë në IPKO Superligën e Kosovës.

Për këtë ndeshje në një prononcim për BlicMedia, ka folur sulmuesi i Feronikelit, Kastriot Rexha.

“Ne duhet të hyjmë në ndeshje shumë serioz pasi që kemi përball një skuadër që po tregon loj të mirë si musafir dhe gjithëashtu vitin e kaluar na kishte sjell shumë probleme andaj do japim maksimumin në mënyrë që të marim tre pikë nga ky takim”, ka deklaruar sulmuesi.

Kjo ndeshje luhet ditën e shtunë me fillim nga ora 13:00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv